Ermal Krasniqi nuk shënon nga afërsia në portën e zbrazët

  • A.P /
  • 26 July 2022 - 21:00
Ermal Krasniqi nuk shënon nga afërsia në portën e zbrazët

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e kthimit mes Ballkanit dhe La Fioritas, të vlefshme për raundin e dytë kualifikues në Ligën e Konferencës.

Siç pritej, skuadra e drejtuar nga Ilir Daja e dominoi këtë pjesë dhe e mbylli me epërsi prej dy golave.

(Kosova Sot Online)