Ronaldo jashtë skuadrës së United për ndeshjen kundër Atletico Madrid

  • A.P /
  • 29 July 2022 - 20:41
Ronaldo jashtë skuadrës së United për ndeshjen kundër Atletico Madrid

Sulmuesi nuk do të luajë kundër Atletico Madridit

Seriali i ri i verës po vazhdon, pasi që Cristiano Ronaldo është lënë jashtë listës së skuadrës së Manchester United për ndeshjen e tyre kundër Atletico Madrid.

Përpos kësaj, ka dyshime nëse ylli portugez do të luajë të dielën në mbrëmje në ndeshjen kundër Rayo Vallecanos po ashtu.

Edhe pse e ardhmja e Ronaldos mbetet në ajër, fytyra të reja si Christian Eriksen, Tyrell Malacia dhe Lisandro Martinez janë ftuar në skuadër për udhëtimin e tyre në Oslo. 

(Kosova Sot Online)