Manchester City-Bournemouth, formacionet zyrtare

  • S.A /
  • 13 August 2022 - 15:59
Manchester City-Bournemouth, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Bournemouthit, e vlefshme për xhiron e dytë në Premierligë.

Manchester City vjen pas fitores 2:0 ndaj Bournemouth në xhiron e parë, me dy golat e Erling Haaland.

Në anën tjetër, Bournemouth vjen pas fitores 2:0 ndaj Aston Villas dhe do të kërkojë të shkaktojë ndonjë befasi sot. Të dy ekipet tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare:

Image

(Kosova Sot Online )