Ballkani falënderon tifozat e Shkupit, “Shvercerat”

  • E.K /
  • 19 August 2022 - 15:28
Ballkani falënderon tifozat e Shkupit, “Shvercerat”

Ballkani mbrëmë shënoi fitore të madhe ndaj Shkupit në udhëtim në ndeshjen e parë të play-offit të Ligës së Konferencës me rezultat 1:2.

Ekipi suharekas triumfoi me përmbysje ndaj Shkupit për të pasur epërsinë para ndeshjes së kthimit.

Ndërkohë, sot në faqen e tyre, Ballkani falënderoi tifozerinë e Shkupit, “Shvercerat”, për anim korrekt.

“Faleminderit Shvercerave për anim korrekt, si dhe FC Shkupit për pritje të ngrohtë dhe vëllazërore”, ishte reagimi i klubit kampion të Kosovës.

(Kosova Sot Online)