Poloni-Holandë, publikohen formacionet zyrtare

  • A.P /
  • 22 September 2022 - 19:33
Poloni-Holandë, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Polonisë dhe Holandës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Holanda i prin grupit A4 dhe me një fitore eventuale sonte do ta siguronte thuajse vendin e parë në grup.

Në anën tjetër, Polonia gjendet në vendin e tretë me katër pikë dhe qëllimi i tyre është përgatitja sa më e mirë për Kupën e Botës që nis në nëntor.

Formacionet zyrtare:

Image

(Kosova Sot Online)