Franca kërkon fitoren ndaj Austrisë për t’i ikur vendit të fundit

  • A.P /
  • 22 September 2022 - 19:41
Franca kërkon fitoren ndaj Austrisë për t’i ikur vendit të fundit

Franca pas katër xhirove gjendet në vendin e fundit me dy pikë dhe rrezikon të bie në grupin B.

Në anën tjetër, Austria gjendet një pozitë më lartë me katër pikë dhe do të ishte e kënaqur edhe me një barazim sonte.

 

(Kosova Sot Online)