Kounde mund të mungojë deri në katër javë

  • A.P /
  • 23 September 2022 - 16:01
Kounde mund të mungojë deri në katër javë

Jules Kounde u lëndua dje gjatë ndeshjes së Francës ndaj Austrisë në Ligën e Kombeve.

Ai u detyrua të largohej nga loja qysh në pjesën e parë të ndeshjes

Kurse, nga ekzaminimet e para mjekësore, raportohet se qendërmbrojtësi mund të mungojë derin në katër javë.

Barcelona në tetor zhvillon ndeshje mjaft të rëndësishme dhe i duhet Kounde në formacionin startues. 

(Kosova Sot Online)