Sigal Prishtina po mposhtet nga Kalev

  • A.P /
  • 28 September 2022 - 17:00
Sigal Prishtina po mposhtet nga Kalev

Ka përfunduar pjesa e parë e sfidës gjysmëfinale të Europe Cup mes Kalev Cramo dhe Sigal Prishtinës.

Rezultati pas dy çerekëve të parë është 49:39 për vendasit

Prishtinës tani i duhet shumë punë për ta rikthyer ndeshjen në favorin e saj dhe për t’u kualifikuar në finale. 

(Kosova Sot Online)