Ilir Daja e rinovon kontratën me Ballkanin

  • A.P /
  • 28 September 2022 - 17:16
Ilir Daja e rinovon kontratën me Ballkanin

Ilir Daja do të vazhdojë të jetë trajner i Ballkanit.

Kjo u zyrtarizua sot nga klubi suharekas, që zbuloi se kanë rinovuar kontratën e trajnerit shqiptar edhe për dy vite.

Daja e shpalli kampion të Kosovës Ballkanin dhe e udhëhoqi drejt kualifikimit në grupe të Ligës së Konferencës.

(Kosova Sot Online)