Mbyllet pjesa e parë në “Fadil Vokrri”, Prishtina dhe Drita pa gola

  • A.P /
  • 28 September 2022 - 19:57
Mbyllet pjesa e parë në “Fadil Vokrri”, Prishtina dhe Drita pa gola

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së mbetur të xhiros së tretë në Superligë mes Prishtinës dhe Dritës.

Rezultati pas 45 minutave të parë ishte ai i fillimit, 0:0

Rastet ishin të pakta në fraksionin e parë, me Kreshnik Ukën që kishte mundësinë më të mirë shënimi.

(Kosova Sot Online)