“Plisat” paralajmërojnë FFK-në

  • A.P /
  • 30 September 2022 - 19:50
“Plisat” paralajmërojnë FFK-në

“Plisat” kanë paralajmëruar se nuk do të lejojnë që Prishtina t’i zhvillojë ndeshjet diku tjetër, përveçse në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Këtë të premte, FC Prishtina u informua nga Federata e Futbollit e Kosovës se ndeshjet e muajit tetor duhet t’i zhvillojë diku tjetër

Klubi kryeqytetas reagoi pas kësaj dhe përmes një letre dërguar te FFK-ja, bëri me dije se nuk do të luajnë askund tjetër – përveçse në stadiumin “Fadil Vokrri”.

(Kosova Sot Online)