Partey me një gol të bukur nga distanca e kalon Arsenalin në epërsi kundër Tottenhamit

  • S.A /
  • 01 October 2022 - 14:43
Partey me një gol të bukur nga distanca e kalon Arsenalin në epërsi kundër Tottenhamit

Arsenali ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në derbin kundër Tottenhamit. Thomas Partey ka shënuar për “Topçinjtë” për rezultatin 1:0 .

Mesfushori nga ganez shënoi një gol jashtëzakonisht të bukur, në minutën e 20-të.

(Kosova Sot Online )