Nora Gjakova fiton dhe është një ndeshje në Grand Slam të Bakus por akoma është larg të bronztës

  • S.A /
  • 04 November 2022 - 12:50
 Nora Gjakova fiton dhe është një ndeshje në Grand Slam të  Bakus por akoma është larg të bronztës

Nora Gjakova ka shënuar fitore në ndeshjen e parë të repesazhit në Grand Slamin që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit.

Kampionia olimpike e mundi xhudisten italiane, Veronica Toniolo. Kësisoj, Nora tani është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë në këtë Grand Slam.

(Kosova Sot Online )