Ronaldo qan gjatë intonimit të himnit të Portugalisë

  • A.P /
  • 24 November 2022 - 17:05
Ronaldo qan gjatë intonimit të himnit të Portugalisë

Cristiano Ronaldo është parë teksa qan gjatë intonimit të himnit të Portugalisë, para ndeshjes me Ganën në Kampionatin Botëror.

Lojtari u dëgjua të këndonte zëshëm, teksa u vërejt që kishte shumë emocione.

Tashmë përballja ka filluar dhe pesë herë fituesi i “Topit të Artë” do të synojë që çështjet që e preokupuan me Manchester United t’i lërë anash, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Mbetet të shihet nëse do ta lërë shenjën e tij në këtë Botëror. 

(Kosova Sot Online)