Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Portugalisë dhe Ganës

  • A.P /
  • 24 November 2022 - 16:59
Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Portugalisë dhe Ganës

Portugezët, pas barazimit të Uruguajit me Korenë Jugore, do të tentojnë që ta shfrytëzojnë këtë rast, në mënyrë që të shkëputen sadopak në vendin e parë në grup.

Ajo që bie në sy është mungesa në 11-shen e parë e Rafael Leaos.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. 

Image

(Kosova Sot Online)