Përballja Tunizi-Australi, ndeshja e parë sot në Botëror, dalin formacionet zyrtare

  • 26 November 2022 - 10:44
Përballja Tunizi-Australi, ndeshja e parë sot në Botëror, dalin formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Tunizi-Australi, e vlefshme për xhiron e dytë të fazës së grupeve në Botëror.

Tunizia vjen pas një barazimi të madh ndaj Danimarkës në xhiron e parë dhe do të kërkojë fitore sot.

654158

Në anën tjetër, Australia vjen pas humbjes 4:1 ndaj Francës dhe e ka shansin e fundit për t’i mbajtur gjallë shpresat për kualifikim.

Formacionet zyrtare:

Image

(Kosova Sot Online )