Shënohen edhe dy gola në ndeshjen mes Ekuadorit dhe Senegalit

  • A.P /
  • 29 November 2022 - 17:42
Shënohen edhe dy gola në ndeshjen mes Ekuadorit dhe Senegalit

Edhe dy gola tjerë janë shënuar në ndeshjen mes Ekuadorit dhe Senegalit.

Moises Caicedo shënoi në minutën e 68-të për rezultatin 1:1.


Pas dy minutave (70’), Kalidou Koulibaly shënoi për të rikthyer epërsinë e Senegalit në 1:2.

Me këtë rezultat, Senegali kalon në 1/8 e finales së Kupës së Botës “Katar 2022”.

(Kosova Sot Online)