Mbyllet me barazim pjesa e parë në ndeshjen mes Uellsit dhe Anglisë

  • A.P /
  • 29 November 2022 - 21:02
Mbyllet me barazim pjesa e parë në ndeshjen mes Uellsit dhe Anglisë

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Uellsit dhe Anglisë, e vlefshme për raundin e tretë dhe të fundit në Grupin B të Kupës së Botës “Katar 2022”.

45 minutat e parë në stadiumin “Ahmad bin Ali” u mbyllën baras dhe pa gola

(Kosova Sot Online)