Publikohen formacionet zyrtare: Kosta Rika – Gjermani

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 19:12
Publikohen formacionet zyrtare: Kosta Rika – Gjermani

Kosta Rika dhe Gjermania do të zhvillojnë sonte ndeshjen e tretë dhe të fundit në Grupin E të Kupës së Botës “Katar 2022”.

Të dy kombëtaret kanë gjasa reale për të kaluar në 1/8 e finales, teksa kjo sigurisht që varet edhe nga ndeshja tjetër e këtij grupi, mes Japonisë dhe Spanjës.

Kosta Rika është e treta në grup me 3 pikë, kurse Gjermania e fundit me 1 pikë.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 20:00, në stadiumin “Al Bayt”.

Image

(Kosova Sot Online)