Uruguai dyfishon epërsinë ndaj Ganës

  • A.P /
  • 02 December 2022 - 16:48
Uruguai dyfishon epërsinë ndaj Ganës

Kombëtarja uruguaiane ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Ganës.


Ishte de Arrascaeta që shënoi golin e dytë personal dhe atë të takimit.


Po rridhte minuta e 32` kur pas një aksioni të mirë, ai realizoi një gol të bukur.

(Kosova Sot Online)