Zvicra kalon në epërsi ndaj Serbisë, shënon Xherdan Shaqiri

  • A P /
  • 02 December 2022 - 20:23
Zvicra kalon në epërsi ndaj Serbisë, shënon Xherdan Shaqiri

20′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Xherdan Shaqiri e kalon Zvicrën në epërsi ndaj Serbisë

15′ Goditje e rrezikshme dënimi për Serbinë, por Freuler e largon rrezikun.

11′ Goditje e fuqishme nga ekipi serb, por topi godet shtyllën dhe më pas kontrollohet nga portieri Kobel.

6′ Shaqiri merr topin dhe menjëherë vërshëllehet nga tifozët serbë.

5′ Goditje me kokë nga Serbia, por topi përfundon jashtë.

1′ Mundësi e artë për Zvicrën, në fund goditja e Xhakës pritet nga portieri

(Kosova Sot Online)