Portugali – Zvicër, Xhaka e Shaqiri nga fillimi – Ronaldo në bankën rezervë

  • A.P /
  • 06 December 2022 - 19:11
Portugali – Zvicër, Xhaka e Shaqiri nga fillimi – Ronaldo në bankën rezervë

Portugalia dhe Zvicra do të përballen sonte mesvete në 1/8 e finales në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 20:00, në stadiumin “Lusail Iconic”.

Fernando Santos e ka lënë Cristiano Ronaldon në bankën rezervë për këtë ndeshje, teksa Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri do të luajnë nga fillimi te “Helvetikët”.

Formacionet zyrtare:

Image

(Kosova Sot Online)