Parashikime interesante për fituesin e finales së Kupës së Botës në Katar 2022

  • S.A /
  • 17 December 2022 - 12:07
Parashikime interesante për fituesin e finales së Kupës së Botës në Katar 2022

Finalja e Kupës së Botës FIFA 2022 në Katar midis Argjentinës dhe Francës pritet shumë nga tifozët e futbollit, me të gjithë që pyesin se kush do të jetë fituesi, transmeton "Kosova Sot Online".

Kushdo që fiton do të ngrejë Kupën e tretë të Botës në historinë e vendit.

Tifozët kanë bërë mijëra parashikime, por edhe kafshët e tyre janë bërë virale për parashikimin e fituesit të finales. Përdoruesit e TikTok ndanë parashikimet e qenve, maceve, breshkave, shqiponjave, peshqve dhe shumë të tjera. Shumica e kafshëve parashikuan se Argjentina do të jetë fituese e Kupës së Botës 2022.

(Kosova Sot Online )