Memphis Depay udhëton për në Madrid, do të nënshkruajë me Atleticon

  • S.A /
  • 19 January 2023 - 10:25
Memphis Depay udhëton për në Madrid, do të nënshkruajë me Atleticon

Sulmuesi holandez do të jetë futbollist i Atletico Madridit, transmeton "Kosova Sot Online ".

Memphis Depay do të ndryshojë ambient këtë afat kalimtar të janarit.

Sipas një videoje që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, shihet Depay duke udhëtuar për në Madrid për t’iu nënshtruar testeve mjekësore dhe pastaj të nënshkruajë si futbollist i Atletico Madridit.

Shuma e transferimit raportohet të jetë rreth tre-katër milionë euro.

(Kosova Sot Online )