Milani synon këndelljen në udhëtimin e vështirë te Lazio

  • A.P /
  • 24 January 2023 - 19:55
Milani synon këndelljen në udhëtimin e vështirë te Lazio

Lazio dhe Milani do të përballen sonte në kuadër të javës së 19-të në Serie A.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45, në stadiumin “Olimpico” të Romës;

“Rossonerët” synojnë këndelljen sonte pas dy barazimeve radhazi, por nuk pritet që ta kenë aspak të lehtë.

Në anën tjetër, lacialët në këtë ndeshje hyjnë pas fitores ndaj Sassuolos.

(Kosova Sot Online)