Kolni kalon në epërsi pas 4 minutave lojë

  • A P /
  • 24 January 2023 - 20:56
Kolni kalon në epërsi pas 4 minutave lojë

Kolni ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Bayern Munichit, të vlefshme për javën e 17-të në Bundesligë.

Ellyes Skhiri shënoi në minutën e katërt për rezultatin 0:1

(Kosova Sot Online)