Lazio kalon në epërsi ndaj Milanit

  • A.P /
  • 24 January 2023 - 21:15
Lazio kalon në epërsi ndaj Milanit

Lazio ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Milanit, të vlefshme për javën e 19-të në Serie A.

Sergej Milinkovic-Savic shënoi në minutën e katërt për rezultatin 1:0.

(Kosova Sot Online)