Barcelona afër transferimit të Araujos

  • A.P /
  • 31 January 2023 - 21:38
Barcelona afër transferimit të Araujos

Barcelona është shumë afër transferimit të Julian Araujos në orët e fundit të afatit kalimtar dimëror.

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka bërë të ditur se klubi katalunas është afër marrëveshjes me LA Galaxy.

Araujo ka rënë dakord për kushtet personale dhe tani thuhet se është në pritje të miratimit përfundimtar.

(Kosova Sot Online)