Pamje e tmerrshme nga basketbolli, rrihen mes tyre fizikisht dy yjet e NBA-së

  • S.A /
  • 03 February 2023 - 11:16
Pamje e tmerrshme nga basketbolli, rrihen mes tyre  fizikisht dy yjet e NBA-së

Një ngjarje aspak sportive ndodhi mbrëmë në NBA.Cleveland Cavaliers u përballën me Memphis Grizzlies mbrëmë, por rezultati ra në rend të dytë, përcjell "Kosova Sot Online ".

Dy basketbollistët, Donovan Mitchell dhe Dillon Brooks e nisën një përleshje fizike që eskaloi në përmasa mjaft të mëdha.

Cleveland Cavaliers mposhti Memphis Grizzlies me rezultat 123-118, ndërkohë dy basketbollistët u përjashtuan nga ndeshja.

(Kosova Sot Online )