Messi zbuloi se kush e fotografoi në shtrat

  • A.P /
  • 03 February 2023 - 16:29
Messi zbuloi se kush e fotografoi në shtrat

Lionel Messi ka folur sërish për triumfin në Botërorin e Katarit dhe në një intervistë për gazetën argjentinase Ole ka zbuluar edhe autorin e shkrepjes së famshme në të cilën shfaqet duke fjetur me kupën fituese.

Messi fitoi Kupën e Botës në Katar me kombëtaren e Argjentinës, duke hedhur kështu një hap të madh në luftën për epitetin e futbollistit më të mirë të të gjitha kohërave dhe momentin e shumëpritur me Kupën e Botës e ka ndarë në Instagram dhe ka thyer të gjitha rekordet.

Një ditë pas fitimit të Kupës së Botës, Messi publikoi një foto në shtrat me trofeun dhe mblodhi gati 55 milionë pëlqime.

(Kosova Sot Online)