Lukaku e kalon Belgjikën në epërsi

  • A.P /
  • 24 March 2023 - 21:42
Lukaku e kalon Belgjikën në epërsi

Kombëtarja e Belgjikës ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Suedisë.

Romelu Lukaku shënoi në minutën e 35-të për rezultatin 0:1.

(Kosova Sot Online)