Pavard e kalon Francën në epërsi

  • A.P /
  • 27 March 2023 - 21:57
Pavard e kalon Francën në epërsi

Franca ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Irlandës.

Benjamin Pavard shënoi në minutën e 50-të për rezultatin 0:1/

(Kosova Sot Online)