Zvicra kalon në epërsi ndaj Izraelit

  • A.P /
  • 28 March 2023 - 21:31
Zvicra kalon në epërsi ndaj Izraelit

Zvicra ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Izraelit.

Ruben Vargas shënoi në minutën e 40-të për rezultatin 1:0.

(Kosova Sot Online)