Kvaratskhelia do të zgjasë kontratën me Napolin

  • A.P /
  • 29 March 2023 - 17:46
Kvaratskhelia do të zgjasë kontratën me Napolin

Khvicha Kvaratskhelia është pa dyshim fenomeni i këtij sezoni në Serie A dhe më gjerë.

Ai ësht prej më meritorëve që Napoli është kaq afër titullit të kampionit në Serie A

Ndërsa, tani raportohet se gjeorgjiani do të zgjasë kontratën e tij me Napolin.

Ai do të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare me pagë vjetore prej katë milionë euro neto, përfshirë bonuset.

(Kosova Sot Online)