Milani barazon shifrat ndaj Bolognas, Pobega shënon gol të bukur nga distanca

  • S.A /
  • 15 April 2023 - 15:49
Milani barazon shifrat ndaj Bolognas, Pobega shënon gol të bukur nga distanca

Milani ka shënuar golin e parë dhe të barazimit në ndeshjen ndaj Bolognas.

Tommaso Pobega shënoi në minutën e 40-të për rezultatin 1:1.

(Kosova Sot Online )