Legjenda e boksit Mike Tyson ndjek nga afër gjysmëfinalen e Roland Garros

  • S.A /
  • 09 June 2023 - 16:21
Legjenda e boksit Mike Tyson ndjek nga afër gjysmëfinalen e Roland Garros

Në këto momente po zhvillohet gjysmëfinalja e Roland Garros mes Carlos Alcaraz dhe Novak Djokovic, transmeton "Kosova Sot Online ". Një ndeshje shumë e fortë që ka mbledhur shumë njerëz të famshëm për ta ndjekur.

Një prej tyre, është edhe legjenda e boksit, Mike Tyson, i cili po ndjek këtë duel mes tenistëve. Duke si diçka surprizuese, pasi Tyson nuk është njohur ndonjëherë si një fans i tenisit, por mesa duket ka ndryshuar.

(Kosova Sot Online )