Pas nisjes së shitjes së biletave për ndeshjen Kosovë-Zvicër bie faqja e FFK-së

  • A.P /
  • 29 August 2023 - 14:27
Pas nisjes së shitjes së biletave për ndeshjen Kosovë-Zvicër bie faqja e FFK-së

Faqja zyrtare e Federatës së Futbollit të Kosovës është jashtë funksionit dhe kjo vjen vetëm pak minuta pas publikimit të lajmit për shitjen e biletave për ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Zvicrës, e vlefshme për kualifikimet për në Kampionatin Evropian. EURO 2024.

Në mesditës e së martës, FFK bëri të ditur se ka nisur shitja e biletave online, por vetëm pak kohë pas njoftimit, faqja e FFK-së nuk është duke funksionuar.

(Kosova Sot Online)