Ish-futbollisti kosovar Xhevat Prekazi pëson infarkt

  • S.A /
  • 03 October 2023 - 15:15
Ish-futbollisti kosovar Xhevat Prekazi pëson infarkt

Ish-futbollisti nga Kosova, Xhevat Prekazi ka pësuar infarkt, transmeton "Kosova Sot Online".

Lajmin e ka bërë të ditur mediumi serb.

Prekazi është dërguar me urgjencë në spitalin e Beogradit dhe aktualisht gjendja e tij është stabile.

(Kosova Sot Online )