Munishi ka shpreh mbështetjen e tij për Edon Zhegrovën

  • a.[ /
  • 16 November 2023 - 18:48
Munishi ka shpreh mbështetjen e tij për Edon Zhegrovën

Ismet Munishi ka shprehur mbështetjen e tij për Edon Zhegrovën, i cili së fundmi u shndërrua në temë shkaku i mos-ardhjes te Kosova për ndeshjet e këtij muaji.

Të mërkurën mbrëma, reprezentuesi kosovar përmes një reagimi foli për këtë, por edhe denoncoi situatën e krijuar te Kosova .

Munishi i ka dalë në përkrahje Zhegrovës pas kësaj situate, duke bërë një postim në llogarinë e tij në “Facebook”.

Trajneri kosovar gjithashtu publikoi dy fotografi të 24-vjeçarit.


Postimi i plotë nga Munishi (pa ndërhyrje):

“Eh vakt o vakt…ku dhe me ke po jetojmë …

Të jeshë vetvehtja në një botë që në vazhdimsi përpiqet të të shndërrojë në dikë tjetër , është arritja më e madhe …

(Kosova Sot Online)