Milani dhe Borussia Dortmundi do të takohen sonte

  • A.P /
  • 28 November 2023 - 20:24
Milani dhe Borussia Dortmundi do të takohen sonte

Milani dhe Borussia Dortmundi do të takohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja do të zhvillohet në “San Siro”, me fillim prej orës 21:00

Kjo ndeshje i takon xhiros së pestë dhe të parafundit në Grupin F, në të cilin ende gjithçka është e hapur.

Borussia Dortmundi prin në këtë grup me 7 pikë, teksa Milani është i treti me 5 sosh.

(Kosova Sot Online)