Barcelona-Atletico Madrid derbi i sontëm në futbollin evropian

  • A.P /
  • 03 December 2023 - 11:43
Barcelona-Atletico Madrid derbi i sontëm në futbollin evropian

Fundjava do të përfundojë me një super ndeshje në program.

Kampioni në fuqi, Barcelona do të përballet me Atletico Madridin sonte me fillim nga ora 21:00.

Aktualisht, të dy ekipet kanë nga 31 pikë, në vendin e tretë, respektivisht të katërt.

Të dyja skuadrave u nevojitet fitorja, për të mbetur në hap me dy ekipet lidere, Real Madridin dhe Gironan, që kanë nga 38 pikë.

(Kosova Sot Online)