Le Havre-PSG e vlefshme për javën e 14-të në Ligue 1

  • A.P /
  • 03 December 2023 - 13:00
Le Havre-PSG  e vlefshme për javën e 14-të në Ligue 1

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Le Havre dhe Paris Saint-Germain, e vlefshme për javën e 14-të në Ligue 1.

PSG aktualisht është lider i grupit me 30 pikë, një më shumë se Nice që ka edhe një ndeshje më shumë të luajtur.

Në anën tjetër, Le Havre gjendet e nënta në tabelë me 16 pikë të grumbulluara.

(Kosova Sot Online)