Caktohen gjyqtarët për javën e 22-të në Superligë

  • A.P /
  • 23 February 2024 - 16:33
Caktohen gjyqtarët për javën e 22-të në Superligë

Pas xhiros së 21-të që u zhvillua në mesjavë, këtë vikend në program do të jetë ajo e 22-ta.

Dy ndeshje do të zhvillohen të shtunën, kurse tri të tjera të dielën.

Derbi i kësaj jave do të zhvillohet në Podujevë të dielën, mes Llapit dhe Prishtinës.

Kjo xhiro hapet me ndeshjet Ballkani – Gjilani dhe Malisheva – Feronikeli ’74, që do të zhvillohen të shtunën.

(Kosova Sot Online)