Boksieri Besar Niman do të varroset të enjten në Gjermani

  • S.A /
  • 12 March 2024 - 09:27
Boksieri Besar Niman do të varroset të enjten në Gjermani

Boksieri shqiptar që u vra në Gjermani, Besar Nimani do të varroset të enjten në Bielefeld tek varrezat e myslimaneve, transmeton "Kosova Sot Online".

Lajmi është bëri I ditur nga vëllai i tij, Berat Nimani.

Varrimi I tij do të bëhet në orën 10:00..

Njoftimi I plotë:

Te dashur Miqë, te dashur Shokë

Vorrimi i Besar Nimani bëhet te Ejten me 14.03.24 ne Bielefeld nga Ora 10:00 e mëngjesit ne Vorresat e Muslimanëve ( Sennefriedhof) Adresa: Ëindelsbleicher Straße Bielefeld( Hyrja kryesore e Varrezavë)

Prania juajë e Nderon te ndjerin, ne dhe ju Zoti e bekoftë me Xhenet,Babin, Burrin, Birin,Vllaun,Shokun tonë Besar Nimani.

(Kosova Sot Online )