Man United shtron iftar për stafin, lojtarët dhe tifozët

  • A.P /
  • 02 April 2024 - 19:39
Man United shtron iftar për stafin, lojtarët dhe tifozët

Erik ten Hag mori pjesë në një darkë iftari të organizuar nga Man United për t’i uruar të gjithë për muajin e Ramazanit.

Gjiganti anglez shtroi iftar për anëtarët e stafit, lojtarët dhe tifozët.

Atyre iu bashkua edhe trajneri holandez, i cili i uroi të gjithë besimtarët e fesë Islame për muajin e shenjtë.

Man United publikoi pamjet nga kjo darkë iftar në faqen zyrtare të klubit.

(Kosova Sot Online)