Man City kërkon titullin e katërt radhazi

  • A.P /
  • 19 May 2024 - 16:55
Man City kërkon titullin e katërt radhazi

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe West Hamit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë.

Vetëm fitorja sot i kryen punë skuadrës së Pep Guardiolas për t’u shpallur kampion për herë të katërt rresht në Angli.

Në anën tjetër, West Ham luan pa ndonjë objektiv

(Kosova Sot Online)