Daku shënon sërish në humbjen e Rubin Kazanit

  • A.P /
  • 19 May 2024 - 17:11
Daku shënon sërish në humbjen e Rubin Kazanit

Rubin Kazan është mposhtur 3:1 në udhëtim nga Spartak Moscoë në Premierligën e Rusisë.

Vendasit shënuan dy herë në pjesën e parë dhe një herë tjetër në të dytën për rezultatin 3:0.

E në minutën e 77-të, Mirlind Daku shënoi golin e vetëm të Rubin Kazanit pas asistit të Shabanhaxhajt.

Daku numëron gjithsej nëntë gola dhe katër asiste deri më tani në kampionatin rus.

(Kosova Sot Online)