Mourinho i parashikon fituesin e Euro 2024 dhe të Topit të Artë

  • A.P /
  • 12 June 2024 - 17:29
Mourinho i parashikon fituesin e Euro 2024 dhe të Topit të Artë

Trajneri i njohur, Jose Mourinho ka bërë parashikimet e tij për Euro 2024 dhe fituesin e Topit të Artë.

Si fitues të Evropianit, Mourinho e tha emrin e shtetit të tij, Portugalisë.

Lojtari më i mirë i Evropianit, Jude Bellingham, kurse si fitues të Topit të Artë e tha emrin e Vinicius Junior.

(Kosova Sot Online)