Hungaria shenon gol dhe e ngushton epërsinë e Zvicrës

  • S.A /
  • 15 June 2024 - 16:42
Hungaria shenon gol dhe  e ngushton epërsinë e Zvicrës

Hungaria ka arritur ta ngushtojë epërsinë e Zvicrës në 1:2.

Ishte Varga i cili realizoi me kokë në minutën e 66-të të ndeshjes.

 

(Kosova Sot Online )