Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Portugalisë dhe Çekisë

  • A.P /
  • 18 June 2024 - 22:03
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Portugalisë dhe Çekisë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Portugalisë dhe Çekisë.

Rezultati pas 45 minutave të parë është ai i fillimit, 0:0.

Portugalia pati disa raste të mira shënimi, por që nuk përfunduan në rrjetë.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh në pjesën e dytë.

(Kosova Sot Online)